Weselna Lista Marzeń ®

Droga Paro Młoda!

Już wkrótce tutaj będziecie mieli możliwość skonfigurowania swojej Weselnej Listy Marzeń® poprzez wybór prezentów z bogatej gamy produktów Rosenthal!

Więcej na temat Weselnej Listy Marzeń® możecie dowiedzieć się na stronie Jak to działa.

Szkło

Szkło jest nieodłącznym elementem elegancko nakrytego stołu. To właśnie kieliszkom, karafkom czy szklankom zawdzięczamy szlachetny blask, który dopełnia aranżacji. Warto zadbać o to, by dodatki ze szkła nawiązywały do serwisu nie tylko stylistyką, ale także najwyższą jakością, którą gwarantuje manufaktura Rosenthal.

„Di Vino”

„Di Vino”

Najwyższy stopień przejrzystości, blask, uniwersalna forma... Tak określić można kolekcję „Di Vino”, która jest najbardziej rozbudowaną linią szklanych dodatków marki Rosenthal. Wręczone w prezencie ślubnym zestawy kieliszków można sukcesywnie rozbudowywać o  dodatkowe elementy.

„Estelle”

„Estelle”

Kolekcja „Estelle” łączy klasyczną elegancję z dekoracją wykonaną w technice ciętego kryształu. Jej delikatność sprawia, że kieliszki „Estelle” doskonale komponują się zarówno z białymi serwisami, jak i ich dekorowanymi wersjami.

„TAC”

„TAC”

Charakterystyczna linia kieliszków TAC nawiązuje do serwisu herbacianego o tej samej nazwie, zaprojektowanego przez założyciela szkoły Bauhaus - Waltera Gropiusa. TAC to ikona designu i wzór idealny dla entuzjastów nowoczesnych form.

„Drop”

„Drop”

„Drop” czerpie inspiracje z natury - opływowa linia nawiązuje do kropli wody, czemu kolekcja zawdzięcza swoją uniwersalność. Kieliszki „Drop” doskonale komponują się z serwisami w każdym stylu – niezależnie od formy i dekoracji.