Weselna Lista Marzeń ®

Droga Paro Młoda!

Już wkrótce tutaj będziecie mieli możliwość skonfigurowania swojej Weselnej Listy Marzeń® poprzez wybór prezentów z bogatej gamy produktów Rosenthal!

Więcej na temat Weselnej Listy Marzeń® możecie dowiedzieć się na stronie Jak to działa.

Sztućce

Zastawa stołowa to nie tylko porcelanowe serwisy; to także sztućce - element, który często ma decydujący wpływ na całościową aranżację stołu. W dniu Ślubu goście pragną obdarować Parę Młodą przedmiotami nie tylko pięknymi, ale i praktycznymi. Dlatego też sprawdzonym prezentem ślubnym są zestawy sztućców włoskiej marki Sambonet, która jest partnerem strategicznym Rosenthal.

„Contour”

„Contour”

Szlachetna prostota jest znakiem szczególnym kolekcji „Contour”, w której dekoracja ogranicza się jedynie do delikatnej linii podkreślającej kształt rękojeści sztućców. „Contour” wybierany jest przez miłośników wyważonych wzorów.

“Perles”

“Perles”

“Perles” to jedna z klasycznych kolekcji Sambonet, zdobiona dekoracją przywodzącą na myśl sznur drobnych pereł. Dzięki temu wzór „Perles” idealnie komponuje się z klasycznym serwisem „Biała Maria”, która znana jest z delikatnego reliefu z motywami kwiatu granatowca - symbolu miłości.

“Filet Toiras”

“Filet Toiras”

Klasyczna linia urozmaicona została charakterystycznym kształtem zakończenia rękojeści. Sztućce z kolekcji „Filet Toiras” prezentują się doskonale w zestawieniu z serwisem „Sanssouci”, zdobionym reliefem nawiązującym do rokokowych sklepień pałacu w Poczdamie.

„H-Art”

„H-Art”

Nowoczesna forma kolekcji „H-Art” sprawia, że jest ona często wybierana przez młodych użytkowników. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i srebrnej – zachwyca także charakterystycznym ukształtowaniem rękojeści o przekroju serca.

„Bamboo”

„Bamboo”

Ergonomia i funkcjonalność to cechy szczególne kolekcji „Bamboo”, która doskonale komponuje się z nowoczesnymi serwisami. „Bamboo” daje możliwość stworzenia całościowej aranżacji stołu w nowoczesnym stylu.

„Linea Q”

„Linea Q”

Prosta forma „Linea Q” oparta jest na geometrii. Kolekcja o bardzo nowoczesnym charakterze cieszy się zainteresowaniem miłośników współczesnego wzornictwa, a dzięki oryginalnej formie stanowi wyraźny akcent na stole.