Ślubne inspiracje

Porcelanowe serwisy są jednymi z tradycyjnych prezentów wręczanych Nowożeńcom w dniu ślubu. Marka Rosenthal już od ponad 130 lat umiejętnie łączy doskonałe wzornictwo z najwyższej jakości porcelaną. Serwisy marki Rosenthal – z uwagi na możliwość ich praktycznego użycia oraz aktualność form, które powstają we współpracy z uznanymi projektantami – są sprawdzonym pomysłem na ślubny prezent. Wręczone Parze Młodej będą nie tylko eleganckim podarunkiem, ale także praktyczną pamiątką na całe życie.

Zobacz kolekcję więcej
Rosenthal

Tradycje Sambonet sięgają 1856 roku, kiedy złotnik Giuseppe Sambonet otworzył swój mały zakład w Turynie. Sambonet to dziś doskonałe wzornictwo wyróżniane wieloma nagrodami. Piękno kolekcji zaprojektowanych przez Roberta Sambonet można podziwiać dziś w MoMA w Nowym Jorku. Sambonet, jako partner strategiczny marki Rosenthal, doskonale obrazuje fakt, że tradycyjnie rozumiana kultura stołu to dziś nie tylko porcelana i szkło - poza zastawą ważnym elementem są też sztućce i dodatki, które z pewnością przypadną do gustu Nowożeńcom. 

Zobacz kolekcję więcej
Sambonet

Amerykańska manufaktura Lenox od lat zachwyca miłośników porcelany wyjątkowym stylem, który odbiega nieco od wzornictwa wytwórni europejskich. Delikatny odcień porcelany bone china i dekoracja przywodząca na myśl łąkę pełną kolorowych motyli i kwiatów sprawiają, że jednym z najczęściej wybieranych serwisów marki Lenox jest kolekcja „Butterfly Meadow”. Lekkość i finezja oraz oryginalność poszczególnych motywów pokrywających porcelanowe przedmioty pozwalają skomponować wyjątkowy zestaw, który z pewnością trafi w gust Pary Młodej.

Zobacz kolekcję więcej
Lenox

Charakterystyczny styl marki, która kojarzona jest z wprowadzeniem do wystroju wnętrz tworzyw sztucznych, zachwyca już od ponad 60 lat. Kartell to projekty światowej sławy designerów, moc kolorów i form. Ikony designu sygnowane marką Kartell to m.in. transparentne meble, jak słynne krzesło „Louis Ghost” projektu Philippe Starck’a czy kolorowe dodatki, takie jak lampy i wazony. Każda z propozycji włoskiej marki doskonale sprawdza się zarówno w aranżacjach nowoczesnych i tych bardziej klasycznych; każda z nich to oryginalny akcent w tworzonym wspólnie wnętrzu.  

Zobacz kolekcję więcej
Kartell

Kolekcja „Znaki Zodiaku” duńskiej manufaktury Royal Copenhagen w oryginalny sposób obrazuje 12 zodiakalnych postaci. Porcelanowe figury to nie tylko ciekawy element wystroju wnętrza, ale też doskonały pomysł na ślubny prezent. Z figur w wersji męskiej i żeńskiej można stworzyć parę oddającą charakter i temperament Nowożeńców, które według astrologów zapisane są w gwiazdach. Gwarancją najwyższej jakości biskwitowej porcelany w kolorze białym i czarnym jest ponad 200 lat doświadczenia duńskiej manufaktury.

Zobacz kolekcję więcej
Royal Copenhagen

Lampy zapachowe – ze względu na swoje właściwości – są idealnym prezentem ślubnym. Lampe Berger Paris to najwyższej jakości francuskie zapachy do wnętrz zamknięte w eleganckich flakonach. Możliwość wygrawerowania na ich powierzchni imion Nowożeńców, daty ślubu czy życzeń sprawia, że wręczając taki prezent na długo pozostaniemy w pamięci Pary Młodej. Lampy zapachowe stanowią również idealne uzupełnienie serwisów porcelanowych, m.in. lampa zapachowa z białej porcelany doskonale komponuje się z serwisem w tym samym odcieniu, a flakon pokryty dekoracją podkreśla kwiatowe motywy na zastawie stołowej.

Zobacz kolekcję więcej
Lampe Berger Paris

Marka L’Objet stworzona przez izraelskiego projektanta Elada Yifracha proponuje całościową aranżację stołu, na którym obok eleganckiej zastawy znajdziemy równie wyrafinowane dodatki.  Uwagę w ofercie marki zwraca przede wszystkim „biżuteria stołu” – serwetniki, zestawy do przypraw, a także świece w porcelanowych pojemnikach. L’Objet łączy luksus z funkcjonalnością i oryginalnym podejściem do kultury stołu. Propozycje marki będą dla Nowożeńców wyjątkową pamiątką tego wielkiego dnia.

Zobacz kolekcję więcej
L'Objet

Kreatywne dodatki do kuchni i jadalni powstałe we współpracy ze światowej sławy projektantami to znak rozpoznawczy „włoskiej fabryki designu” Alessi. Już od ponad 90 lat marka tworzy akcesoria, które zaskakują pomysłową formą i funkcjonalnością. Oferta Alessi to nie tylko praktyczne dodatki do kuchni czy jadalni, ale przede wszystkim przedmioty, których po prostu… chce się używać.

Zobacz kolekcję więcej
ALESSI
  • Rosenthal
  • Sambonet
  • Lenox
  • Kartell
  • Royal Copenhagen
  • Lampe Berger Paris
  • L'Objet
  • ALESSI

Dowiedz się więcej...

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Weselnej Listy Marzeń® ? Przejdź do strony Jak to działa? i zobacz ile możesz zyskać !

Kontakt

Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
mail: slub@rosenthal.pl