Rosenthal

Ślub jest momentem, w którym bliscy i przyjaciele zgodnie z tradycją obdarowują Parę Młodą upominkami. Biała porcelana jest jednym z najpopularniejszych prezentów ślubnych, a marka Rosenthal – niezmiennie od ponad 130 lat – proponuje Nowożeńcom szeroką gamę wzorów i dekoracji.

Manufaktura Rosenthal założona w 1879 roku przez Philipa Rosenthala umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością. Obok klasycznych kolekcji, z których najbardziej znaną i najczęściej wybieraną przez Nowożeńców jest słynna „Biała Maria”, Rosenthal oferuje też kolekcje powstałe we współpracy z najlepszymi projektantami. Znalazły się wśród nich takie sławy designu jak m. in. Patricia Urquiola, Walter Gropius czy Timo Sarpaneva, którym serwisy Rosenthal zawdzięczają swój niepowtarzalny charakter.

Różnorodne propozycje Rosenthal łączy zawsze ten sam cel – tworzenie przedmiotów najwyższej jakości, o oryginalnej formie i pełnej funkcjonalności. Dzięki temu porcelana Rosenthal – choć pozornie krucha i delikatna – jest dla Nowożeńców praktyczną pamiątką, która towarzyszy im przez całe wspólne życie.