Polityka prywatności

W trakcie korzystania przez Państwa z witryny www.rosenthal.pl automatycznie zbierane są Państwa dane takie jak numer IP oraz cookies, które dotyczą technicznego funkcjonowania witryny i obsługi połączenia oraz służą prowadzonej statystyce. Pozostałe dane tj. imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail, mogą być zbierane poprzez ich dobrowolne podanie za pośrednictwem formularza znajdującego się w zakładce „Klub Miłośników Porcelany”. Dane te mogą zostać wykorzystane tylko dla celu dla jakiego zostały nam udostępnione.

Państwa dane każdorazowo zabezpiecza protokół Rapid SSL służący do kodowania i szyfrowania danych podczas ich przekazywania tj. w trakcie ich wysyłania z Państwa komputera na nasz serwer. Państwa dane są niewidoczne dla osób trzecich oraz nie są przekazywane osobom trzecim .

W przypadku podania danych osobowym możecie je Państwo zmienić i w tym celu należy skontaktować się z administratorem strony za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: administrator@rosenthal.pl. Nie można zmienić danych udostępnionych automatycznie w związku zainicjowanym połączeniem.

Realizacja polityki bezpieczeństwa w zakresie funkcjonowania i bezpieczeństwa serwera ceramica-vps, na którym funkcjonuje witryna www.rosenthal.pl i sklep internetowy Rosenthal www.sklep.rosenthal.pl powierzona została OGICOM.pl - liderowi polskiego Internetu.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności. Ewentualna zmiana nastąpi poprzez opublikowanie zmienionej polityk prywatności na stronie www.rosenthal.pl

Podmiotem zbierającym dane jest: Ceramica Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, adres dla doręczeń: 61-834 Poznań, ul. Gołebia 3/7